Tarneinfo

Tarnetingimused

Hortulus OÜ postitab Teie poolt tellitud kauba toote kirjelduses näidatud eeldatava tarneajajooksul alates raha laekumisest meie arvelduskontole.
Kui tellimuse maksumus ületab 200.- € saadame kauba üle Eesti tasuta kohale.
Kui tellimuse maksumus jääb alla 200.-€ lisandub toodetele automaatselt 6€ transporditasu.
Teil on Hortulus OÜ ostukeskkonnast ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel.
Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt (s.t ühekordne tasu ostetud ühele aadressile toimetatava kauba suhtes).
Kaupade transpordi eest vastutab Hortulus OÜ või transporditeenuse osutaja.
Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Kaupade transpordis väljapoole Eestit tuleb Hortulus OÜ- ga eraldi kokku leppida.

Tarnevõimalused

  • Omniva pakiautomaat
  • Kuller

Pakiautomaat – Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates kaubanduskeskustes või nende lähedal. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39×38×64 cm. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Pakiautomaatide asukohad leiate pakiautomaadi valiku juurest.

Kuller – Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks “Kuller”, tuuakse tellitud kaup Teile kohale märgitud aadressi välisukseni. Kauba kullerid on Omniva, DPD või muud. Pärast seda, kui Teie tellimusega seotud kaubad on kõik kullerini jõudnud, võtab kuller Teiega ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.